Ara

Taksiciler: Sarhoş Müşteriden Bıktım

  • Bunu Paylaş:
post-title

Bir gün gece saatlerinde taksiye bindiğim zaman bir taksici ile sohbet etme şansım oldu. Herkes taksicileri uzun yollardan, götüren turist kazıklı yan kişiler olarak görür ama taksicilerin de mağdur olduğu yerler vardır ve bütün taksiciler de turist kazıklayan ve uzun yollardan götüren kişiler değildir. Aksine bir çok kişi taksicilerin merhameti ile birlikte iyilik görmüştür çünkü bir Türk taksici sadece şofördan ibaret değildir. Hastaneye gittiğinizde yardım eder engelli bir yakınınız varsa onu taşımıza yardım eder.
Bana yüzlerce müşteriden bahsetti alkollüyken ona zarar vermek isteyen, para ödemek istemeyen ve Hakarete varan tavırlarla karşılaştığını söyledi. Şimdi düşünün bakalım taksiciler mi suçlu biz mi ? #taksici #taksi #taksicininsesi #duyursesinicom

Tolgahan Sarp

Tolgahan Sarp

Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu. 2018 yılından bu yana mühendislik yapıyor. Çeşitli kitle erişim projeleri girişimlerinde bulundu. Türk toplumunun sesini özgürce duyurabileceği bir ortama ihtiyaç duyduğunu hissederek duyursesini.com 'u kurdu.